content bannerscontent bannerscontent bannerscontent bannerscontent bannerscontent banners
16 januari 2020

Golf Circle pasjes kunnen worden afgehaald!

De eerste pasjes zijn binnen. Als u zich voor 30 januari heeft aangemeld is uw pasje daar ook bij!
U kunt uw pasje tijdens de openingsuren afhalen op de receptie.

Golfpark de Turfvaert is als vijfde deelnemer toegevoegd aan de Golf Circle. Meld u snel aan voor de Golf Circle, de eerste pasjes zijn al aangemaakt. (Indien uw eerder gebruik wilt gaan maken van uw Golf Circle pas kan uw betalingsbewijs dienen als bewijs van deelname. Overleg dit eerst met de desbetreffende golfbaan).


Al is uw homecourse nog zo geweldig...

Elke golfer vindt het leuk om af en toe eens op een andere baan te spelen. Met het Golf Circle initiatief bieden wij onze leden graag de mogelijkheid om tegen aantrekkelijke voorwaarden op andere banen te spelen.
Ga hier naar alle informatie en aanmelden.


 
Golf Circle pasjes kunnen worden afgehaald!